Ansatte

Vi er en god blanding problemløsere som har det gøy på jobb! Vi er en gjeng som elsker å jobbe med hverandre og med kunder for å lage de kuleste og mest effektive løsningene! Vil du snakke med noen av oss er det bare å slå på tråden!

Du finner oss også på Facebook, LinkedIn og Google+.

 

 

Geir Pettersen

Daglig leder

+47 977 31 450

geir@odinmedia.no

Jahnne Feldt Hansen

Grafisk designer

+47 414 19 693

jahnne@odinmedia.no

Claus Gulbrandsen

Kreativ leder

+47 906 32 628

claus@odinmedia.no

Kristen Kytr

Webdesigner

+47 917 32 178

kristen@odinmedia.no

Morten Hagen

Gründer

+47 971 24 806

morten@odinmedia.no

Daniel Sandnes

Webutvikler / Webdesigner

+47 410 82 853

daniel@odinmedia.no

Lise Eastgate

Rådgiver

+47 478 12 716

lise@odinmedia.no

Jarl Schjerverud

Rådgiver

+47 932 82 877

jarl@odinmedia.no

Har du et spennende prosjekt?
Vi kontakter deg